Usługi

Dietetyk kliniczny dla dzieci oraz dorosłych

Nazywam się Michalina Lange-Łączna, jestem dietetykiem klinicznym oraz psychodietetykiem. Tytuł magistra dietetyki uzyskałam na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Na studiach wielokrotnie słyszałam, że dobry dietetyk powinien mieć także umiejętności psychologa. Wzięłam sobie te słowa do serca i pogłębiłam swoją wiedzę o studia psychologiczne. Dzięki temu szerzej patrzę na potrzeby osób, które się do mnie zgłaszają.

Celem mojej pracy jest pokazanie, że zdrowa dieta nie wiąże się z głodówkami, wyrzeczeniami i jedzeniem potraw pozbawionych smaku. Udowodnię, że można jeść smacznie, zdrowo, a przy tym nie spędzać za dużo czasu w kuchni. Styl mojej pracy jest różnorodny, dopasowany do potrzeb każdej osoby. Przygotowuję indywidualne jadłospisy, zarówno dla osób zdrowych jak i potrzebujących wsparcia żywieniowego w walce z chorobą.

Dla osób, które mają dość rozpisanych diet prowadzę konsultacje, w czasie których metodą małych kroków dążymy do osiągnięcia wyznaczonych celów. Zależy mi aby zmiany w stylu życia moich klientów były trwałe, wpływały na ich rozwój osobisty i pozytywne nastawienie do życia. Towarzyszenie tej metamorfozie daje mi ogromną satysfakcję, a także motywuje do ciągłego samodoskonalenia się. Dlatego biorę udział w licznych szkoleniach i konferencjach, które poszerzają moją wiedzę teoretyczną i praktyczną. Ukończyłam m.in. kursy dietcoachingu, edukatora w cukrzycy oraz komponowania diet wegetariańskich. 

Wolne chwilę najchętniej spędzam z rodziną i przyjaciółmi lub na czytaniu kryminałów. Moją pasją jest żeglarstwo, które jest znakomitym sposobem podróżowania i odkrywania nowych horyzontów.

Konsultacje specjalityczne
Img 4972 editinternet mniejsze

Inne usługi

Pomoc dorazna

Konsultacje lekarskie

Wizyty lekarskie dla dzieci oraz dorosłych...

Konsultacje specjalityczne

Punkt Szczepień

Szczepienia ochronne zgodnie z aktualnym programem szczepień, szczepienia zalecane

Szybka diagnostyka

Diagnostyka laboratoryjna dla naszych pacjentów

Przyjmowanie materiału do badań w naszej przychodni...

Zaswiadczenia lekarskie

Zaswiadczenie lekarskie

wystawiamy zaświadczenia lekarskie dla naszych pacjentów...

Wizyty domowe

Wizyty domowe

Wizyty domowe dla naszych pacjentów prosimy zgłaszać do godziny 10:00...

Wspolpraca z firmami

Współpraca z firmami

Zapraszamy do współpracy firmy...

Wspolpraca z firmami

Logopeda

logopeda

Missing

Rzucenie palenia - test